burun estetiği ameliyatı

Burun Estetiği Ameliyatı

İnsan vücudunun önemli bir parçası olan burun birçok anlamdan estetik değer taşımaktadır. Özellikle kişilerin burun ucu, sırtı ve kanatlarının yanı sıra bunların birbiri ile oranı da özellikle yüzün güzel görünmesine ve daha çekici bir hal almasına fırsat tanımaktadır. Yüz yapısının içerisinde burun oldukça değerli bir organ olup belirli aksaklıklardan ve doğuştan kaynaklı olarak şekli bozulmaktadır. Genellikle sporcularda burun kırılması olabileceği gibi genetik olarak doğumla beraber şekli güzel olmayan burunlar veya kırılmalarda olabilmektedir. Burun estetiği özellikle bu şekil bozukluklarının giderilmesi, belirli oranların elde edilmesi ve kırılmaların düzeltilmesi için yapılan bir estetik ameliyat olup kişilerin daha güzel gözükmesi hedeflenmektedir.

Burun Estetiği Nasıl Yapılır ?

burun estetiği fiyatları
Burun estetiği özellikle burunun diğer estetik değeri taşıyan alanlara oranını, burunda olan sivrilmeler ve kırıklıkların önüne geçilmesi için uygulanan bir estetik ameliyattır. Genellikle bu ameliyatlardan sonra kişiler doğal görünüme ulaşamama sorunu çekse de kliniğimizde yapılan burun estetiği ameliyatlarında doğal görünüm garantisi verilmektedir

Burun estetiği fiyatları doktor ile görüşmeler neticesinde belirlenmektedir. Doktorlar istenilen burun için farklı fiyatlar belirleyebilmektedir. Küçük ve büyük operasyonlar arasında belirli ölçülerde farklar olmaktadır. İsveç Klinik ekibi hastaları ultra lüks ve konforlu odalarda ağırlamaktadır. Bu etkenler tamamen baz alınarak uygun burun estetiği işlemi yapılmaktadır.

Fiyatlar hakkında net bilgi almak için ilgili numaraları arayıp doktorumuzdan fiyat alabilirsiniz.

0090 212 215 55 35 Türkiye
0049 69 9675 9551 Almanya
0044 20 3695 5388 İlgiltere

Cerrahi İşlem Ne Kadar Sürüyor?

Daha öncelerde uygulanan Burun Estetiği konusundaki yöntemlerde uzun sürelere ihtiyaç duyulmaktaydı. Kliniğimizde İsveç’te geliştirilmiş bir yöntem olan ve Profesör Hern’in geliştirdiği estetik ameliyatlarda matematiksel oranlar ve algoritmalar kullanıldığı için estetik ameliyatlarınız hem ağrısız hem de sızısız iki saat gibi kısa bir sürede gerçekleşebilmektedir. Sizlerde bir hafta sonu misafirimiz olarak bu teknik ile yapılan ameliyatlarımızdan ve estetik operasyonlarımızdan yararlanabilirsiniz.

 

Metin Saraç 0 70 15 Ağustos 2017
0 beğeni - 0 Yorum