Arçelik, ürün çeşitliliği ve kaliteli ürünleri ile bizlere geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Uzun yıllardır elektrikli alet üretimi yapan Arçelik çok çeşitli ürünleri ile her gün daha gelişmekte ve yeni ürünler tasarlamaktadır. Teknolojiyi yakından takip ederek ihtiyaçlara yönelik ürünleri kullanıcıya sunmaya çalışır. Profesyonel çalışmaları ve uzman kadrosuyla yıllardır üretim yapmakta ve Türkiye haricinden çeşitli ülkelere de ürünlerini sunmaktadır.
Ev eşyalarından çeşitli elektrikli ürünlere bünyesinde çok fazla ürün mevcuttur. Özellikle küçük ev aletlerinden büyük ev aletlerine çok fazla ürün müşteriler tarafından tercih edilmektedir. Bu ürünler sıklıkla kullanıldığında, uzun süre kullanıldığında veya çeşitli hatalar nedeni ile bozulabilmektedir. Bunun yanı sıra düzenli bakım yapılması gereken cihazlar da mevcuttur. Bu tamir ve bakımların yetkili servisler tarafından yapılması gerekir.
Ürün kataloğu geniş olan Arçelik’in, her şehir ve ilçede mağazası bulunmaktadır veya ürünleri çeşitli yerlerde satışa sunulmaktadır. Bu şekilde kullanıcılara her yerden ulaşabilmektedir. Bunun yanı sıra yetkili servisleri de birçok ilçede bulunmaktadır. Arçelik Servis İstanbul şehrinde birden çok sayıda hizmet vermektedir. Yardım almak isteyenler en yakın şube ile iletişime geçerek destek alabilirler. Arçelik Servis Çekmeköy şubesi de Çekmeköy’de ikamet edenlere kolaylıklar sunuyor.
Ürünleri bozulmasında ve bakımında markaların yetkili servislerinin sorunla ilgilenmesi sorunun daha kısa sürede çözümlenmesini sağlıyor. Arçelik Servis İstanbul şubelerindeki uzmanlar da ürün sorunların en iyi şekilde çözümler buluyor ve ürünleri sizlere ilk günkü gibi teslim ediyor.

Metin Saraç 0 37 21 Kasım 2017