Klimalar çağın en önemli iklimlendirme teknolojileri arasında yer alır. Bu doğrultuda da kış aylarında ısınma, yaz aylarında serinleme ihtiyaçlarının karşılanabilmesine yardımcı olan Airfel klima modelleri iş yerlerinden, kamu alanlarına ve hatta yaşam alanlarına kadar hayatın her alanında son derece yoğun ve sık bir şekilde kullanılır. Bu doğrultuda da klimalarda görülebilen problemler çok daha yüksek yüzdelere ulaşırken, İstanbul’ un önemli ilçelerinden Ümraniye’ deki Airfel klima kullanıcılarının tüm ihtiyaçlarına yönelik olarak özel klima servisi hizmetleri Airfel Servis Ümraniye merkezi tarafından kurumsal bir yapı altında sunuluyor.
Klimaların üretimlerinde kullanılan teknolojilerine eş değer kalitede ve aynı zamanda da bu teknolojilere ilişkin olarak sertifikalı eğitim sahibi olan personeller ile klima servisi hizmetleri sunan Airfel Servis merkezi günlük yaşantı içerisinde çok önemli bir yeri bulunan bu cihazlardaki ihtiyaçlarla ilgili olarak 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet sunuyor. Klimanın en kısa süre içerisinde yeniden ilk günkü performans ve verimliliğinde kullanılabilir duruma getirilebilmesini sağlayan özel servis merkezindeki güler yüzlü hizmet anlayışı ile tüm sorunlarda maksimum müşteri memnuniyetinin elde edilebilmesi sağlanıyor.
Cihazlarda değişim gerektiren arızalı parçalara ilişkin olarak gerekli müdahaleler alanında uzman personeller tarafından yapıldığı gibi bu parçaların yalnızca orijinal yedek parçaları ile değişimi gerçekleştiriliyor. Bu sayede cihazın değişen parçadan kaynaklı olarak kısa süre içerisinde tekrar aynı arızaları yaşatmasının önüne geçilebildiği gibi bu kaliteli hizmetin güvencesi olarak onarım sonrası garanti hizmeti veriliyor.

Metin Saraç 0 32 29 Mart 2018