Arçelik markalı buzdolabı, çamaşır makinesi, televizyon ve elektrikli süpürge cihazlarınız için teknik servis desteği alabileceğiniz İzmir Arçelik Servis hızlı ve kaliteli hizmet anlayışıyla müşterilerinin memnuniyeti için çabalayan ve alanında uzman kişilerden oluşan teknik personel kadrosuyla İzmir genelinde hizmet vermektedir. 444 78 56 numaralı çağrı merkezini arayarak müşteri temsilcimize yaşadığınız sorun hakkında bilgi verdikten sonra servis talebinde bulunabilirsiniz.
Bakım veya onarım hizmeti istenen beyaz eşyalarınız profesyonel ekiplerimizce sizden teslim alınarak, öncelikle arızanın ne olduğu ve sebebi tespit edilir.
Masraf ve nasıl bir yol izleneceği konusunda teknik ekip tarafından bilgilendirilirsiniz. Sonrasında kararınıza göre işlem gerektiren eşya servise alınarak veya evinizde gerekli tamir işlemi yapılır. Sonrasında bir çok testten geçirilen ürün size teslim edildikten sonra çıkabilecek aksaklıkların önene geçilmiş olur. Tekrar getirilerek kurulumu yapıldıktan sonra servis hizmeti tamamlanmış olur.
İzmir Arçelik servisi olarak vizyonumuz ve kendimize olan inancımız gereği, servis hizmeti aldığınız Arçelik markalı buzdolabı, çamaşır makinesi, televizyon ve elektrikli süpürgelerinize bir yıl işçilik ve parça garantisi veriyoruz. Sizlere daha hızlı ve kaliteli hizmet verebilmek için servis ağımızı her geçen gün genişleterek alanında uzman ve eğitimli teknik personel kadromuzla siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz.

Metin Saraç 0 28 16 Mart 2018