Electrolux Servis İstanbul 365 Gün Hizmetinizde

Bir evi ev yapan en önemli unsurlardan biri hiç şüphesiz beyaz eşyalardır. Bugün gelir durumu ne olursa olsun her evde beyaz eşyalar mutlaka var. Bu beyaz eşyalar evin eli ayağı konumundadır. Bu nedenle bozulmaları hayatınızı en fazla olumsuz etkileyecek durumlardan biridir. Fakat bugün markası ne olursa olsun beyaz eşyalarınızı tamir edebileceğiniz servis bulmak hiç zor değil.

Beyaz eşya markaları arasında en çok kullanılan markalardan biri Electrolux’dür. Electrolux hemen hemen dünyanın her yerinde satışı olan ve satışı olan her yerde de teknik servis hizmeti olan bir marka. Bugün Türkiye’nin hemen her yerinde servis bulunması mümkün. İstanbul’da her ilçede en az birkaç tane beyaz eşya servisi bulabilirsiniz. Bu hem yetkili servisler için, hem de özel servisler için geçerlidir. Size en yakın Electrolux servisini bulmak için internetten faydalanabilirsiniz. Electrolux Servis Ümraniye ilçesinde de beyaz eşya servisi olarak hizmet veren ekipler bulunuyor. Üstelik bu özel servis hem işçilik için, hem de değişen parça için 1 yıllık garanti veriyor. 1 yıl içerisinde beyaz eşyanızda aynı problem olursa, tamamen ücretsiz olarak yeniden onarımı yapılır.

Electrolux Servis İstanbul genel olarak müşteri memnuniyetini ilk amaç edinen servislerden biridir. Özellikle özel servisler, yetkili servislere kıyasla bu konuda daha fazla özen gösteriyor. Servisler arasında ki bu rekabet tabi ki en fazla müşterilerin işine yarıyor.