Fakir Servis

Ev teknolojilerinde Türkiye’nin en fazla tercih edilen markası olan Fakir’in tüm ürünlerinde kullandığı ileri nesil akıllı teknolojiler ile verimli bir kullanım gerçekleştirilebiliyor. Özellikle de her evin en temel gereksinimlerinden birisi olan elektrikli süpürgelerde yeni çağın teknolojisini en fonksiyonel şekilde değerlendirebilme imkanı sunuyor. Fakir markalı elektrikli süpürgeler, yüksek emiş gücü, özel filtreleme sistemi gibi detayları ile yaşam alanlarında en zorlu kirlerde dahi yüzde yüz hijyen elde edilebilmesine yardımcı oluyor.

Kesinlikle zorlanmadan, en zorlu kirlerin dahi temizlenebilmesine yardımcı olarak, ev temizliğini daha basit bir hale getiren Fakir markalı elektrikli süpürgeler için yerinde servis hizmetleri Fakir Servis merkezi tarafından sunulmaktadır.

Tam donanımlı mobil gezici servis araçları ile bölge genelinde her zaman müdahale için hazır durumda bulunuyor olması sayesinde yapılan Fakir elektrikli süpürge arıza bildirimlerine en kısa zaman dilimleri içerisinde yanıt verebiliyor. Bununla birlikte Fakir Servis merkezinin tam donanımlı servis araçları sayesinde tüm süpürge arızalarının onarım işlemleri yerinde gerçekleştirilebiliyor. Her açıdan tüketicilerin gereksiz zaman kayıpları yaşamadan, süpürgelerini yeniden en yüksek performansta kullanabilir duruma gelmeleri sağlanıyor.

Üstelik orijinal yedek parça kullanımı ve her aşamada tüketiciye kapsamlı bilgi aktarımı gibi önemli detaylar ile her zaman en yüksek kalite standartlarına uygun olarak elektrikli süpürge servis hizmetlerinden yararlanılabilmesine de yardımcı olarak sektöre yön veriyor.