Kategoriler
Wordpress Wordpress Temaları

Grafya WordPress Oyun Teması

WordPress tabanlı oyun sitesi tasarımı webmaster forumun’da dolanırken rastladığım ve gerçekten çok beğendiğim oyun temasını siz değerli ziyaretçilerimle paylaşmak istedim. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu temanın yapılış amacı, Ücretiyle beraber satılmasıydı fakat elde olmayan sebeplerden dolayı satılmayan bu tema tema yapımcısı tarafından ücretsiz dağıtılmaya karar verilmiş, benim de beğendiğim bu temayı sizlerle paylaşmak istedim. Ayrıca gelişmiş admin paneliyle beraber kullanıcılara sitenin şablonunu değiştirme imkanı sunmaktadır. Aynı zamanda tamamen açık kodlarıyla beraber işlem gören temada herhangi bir alanda şifreleme kullanılmamış olması da gerçekten çok güzel bir olay, buradan tema yapımcısına kendi adıma teşekkür ederim.

Özellikleri

 • Kategoriye özel ikon ekleme
 • Sidebar şablonunu ve yerini değiştirebilme
 • Oyuna özel konu paneli
 • Gelişmiş tema paneli
 • Bileşen destekli sidebar
 • Favori oyun ekleme özelliği

Tema İnceleme

 • Seo Puanı : 80
 • Pagespeed ve Gtmetrix : %90
 • Hız Testi (Orta Düzey Sunucu) : 0.7 Sn

Genel olarak bakıldığında ortalamanın üstünde istatistiklere sahip olan bu tema bir çok oyun sitesinde harika sonuçlar yaratabilir.

Tema Resimleri

Tema Kullanımı ve Kurulumu

 1. Temayı indiriyoruz.
 2. Ftp aracılığıyla Tema klasörü içerisine gönderiyoruz.
 3. WP-Admin >  Görünüm Sekmesinden Temayı Aktif Ediyoruz.
 4. Options framework adında eklentiyle beraber çalışıyor.
  Eklenti Adresi : Options Framework
 5. Eklentiyi  aktif ediyoruz.
 6. Tema kullanıma Hazır.

İNDİR

“Grafya WordPress Oyun Teması” için 13 yanıt

Temayı yükledik de 2 mb’tten fazla alanı olan oyunları kabul etmiyor bu tema. Flash oyun yüklediğimde 2 mb fazla olduğu için yüklenemiyor oyun diyor. Siz nasıl kullanıyorsunuz. Ne tavsiye edersiniz bu durumda.

Bu Durum sunucunuzun verdiği izne bağlı olarak değişir, herhangi bir yerde kullanmıyorum fakat sorunu sunucu sağlayıcınıza bildirmeniz halinde alan için artırım sağlayabilirler. İyi Çalışmalar.

Kullanımını etkileyen bir faktör değildir, göz ardı ederek yükleme yapabilirsiniz.

Yapımcısı olan arkadaşa bizde teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Sevgiler.

Merhaba,

Temayı sitemizde kullanmaya başladık ancak bazı sorunlar var. Mesela reklam alanlarına code eklenemiyor. script tagı veya center tagı otomatik olarak siliniyor kaydettikten sonra. Benzer şekilde sayfa oluşturamıyoruz. Yazılar sayfa düzenlemede gözüküyor ancak yayınlandıktan sonra sitede yazılar çıkmıyor. Bu konularda bilginiz var mı acaba?

Teşekküler.

Sitenizi ziyaret ettim, herhangi görünümde bir sorun göremedim admin panelini için özel bir bakım yapmadım, ama Kodlamalar doğrultusunda ilerleyen günlerde tema sahibinden izin almak şartıyla yeni bir tema paneli kodlayabilirim o vakitte size mail ile bildirim otomatik olarak gelecektir saygılar.

dikkatoyun.com bu bölümde “OYUNLAR” kısmanda 10 oyun gözükmekte bunu yükseltmek istiyorum ben yapamadım yapabilecek arkadaş yada nasıl yapıcağını bilen arkadaş varsa yazabilirmi?

Bunun için eklenti desteği kullanmanız gerekmekte, veya api sistemi kullanmanız gerekmekte. Kolay gelsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir