Kategoriler
Bilim Teknoloji

Gran Turismo 6’dan Güncelleme

PlayStation’ın en çok satan Gran Turismo serisinin yaratıcısı Polyphony Digital Inc,

Gran Turismo 6 oyunu için yeni bir güncelleme sunuyor. Güncelleme, PolyPhony’nin vizyonu ve dünyanın dört bir yanına yayılmış çok sayıdaki Gran Turismo hayranından alınan geri bildirimler çerçevesinde GT6’nın geçirdiği evrimdeki en son halkayı oluşturuyor. 1.05 Güncellemesi ile getirilen ana özellikler, gerçek sürüş simülatörü Gran Turismo 6 tutkunlarına heyecanlı anlar yaşatacak.Açık Lobi’de ek özellikler Etkinlik Ayarları ekranındaki Oda Ayarları içindeki Yarış Tipi seçeneğine Zamanlı Deneme, Kaymalı Deneme ve Serbest Yarış eklendi.

Araba Seçim Yöntemi, Markaya Göre Filtrele veya Kategoriye Göre Filtrele olarak ayarlı olduğunda dahi Performansa Göre Filtreleme yapılabiliyor.

Hava koşullarının açık olduğu parkurlarda gerçekleştirilen tek markalı yarışlarda “Kartlar” seçilebiliyor.Oyuncular, bir odaya girmeden önce teyit penceresi üzerinde kural ayarlarını kontrol edebiliyorlar.Seçilenler için Yalnız Yarışma modunda, oyuncununki dışındaki arabalar çizgi olarak görünüyor.

Çoklu ekran uyumluluğuBaşlangıç Tuşu>Seçenekler>Ekran Seçenekleri’ne Çoklu Ekran Ayarları eklendi.Araba aramaMy Home altındaki ARABALAR’ın A bölümüne Araba Arama (Car Search) özelliği eklendi.

Oyuncular, Araba Bayileri’nde belirli bir arabayı aramak için istedikleri parametreleri belirleyebiliyorlar.Farklı Renklerde Yarış Takımı satışlarıYarış Takımı satışları, tam renkli setlerden ayrı renkli setlere dönüştü.

Yarış takımlarının bazılarının fiyatı da bu doğrultuda değiştirildi.Kart Ayarlamaları Seçenekleri genişletildiÇekiş Kontrolü artık Sürüş Seçenekleri altından ayarlanabiliyor. Eklenen seçenekler arasında Patinaj Geri Kazanım Gücü de bulunuyor.Makine Ayarları’ndan Fren Dengesi de ayarlanabiliyor.

Normal Kartlar’da sadece arka kısım ayarlanabilirken Shifter Kartlar’da ise hem ön hem de arka kısımlar ayarlanabiliyor.Diğer İyileştirmeler/AyarlamalarMy Home ekranının üst kısmına ve ödül alma penceresine giriş bonusu aşamasını (arka arkaya 1-5 gün) gösteren bir ikon eklendi.

Araba Ayarları’ndaki Ön/Arka Tork Ayrımı kademeleri 5’ten 1’e indirildi.Gran Turismo 6 çevrimiçinde olarak açıldığında otomatik güncelleniyor. Bu özelliklerin her biri ile tüm önceki güncellemeler hakkında detaylı bilgi gran-turismo.com üzerindeki çevrimiçi el kılavuzunda yer alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir