İstanbul Buderus Kombi Servisi

Kombiler her ne kadar basit bir çalışma prensibine sahip olsalar da kombi üretmek sanıldığı kadar basit bir işlem değildir. Bu nedenle sadece alanında uzmanlaşan firmalar tarafından, ya da büyük elektronik şirketleri tarafından üretilir. Buderus da bu alanda uzmanlaşan ve kombi deyince ilk akla gelen markalardan bir tanesi. Özellikle ülkemizde oldukça geniş bir Pazar payına sahip. Doğal olarak markanın yaygın olması teknik servis ekiplerinin de yaygın olmasını gerektiriyor.
Bugün İstanbul’un hemen her yerinde kombi servisi bulabilirsiniz. Google’a Buderus Servis İstanbul yazıp arattığınızda birçok teknik servisini bulabilirsiniz. Teknik servisleri genel olarak iki farklı kategoriye ayırabiliriz. Yetkili servisler ve özel servisler. Müşterilerin çoğunluk olarak özel servisleri daha çok tercih ettiğini görüyoruz. Yetkili servisler daha üstün körü ve özensiz çalışırken özel servisler oldukça detaycı ve müşteri memnuniyeti için çaba sarf eder. Kadıköy Buderus servisi özel servis olarak çalışan ve en yoğun çalışan servislerden biri olmasına rağmen yapılan onarımlarda hem işçilik için, hem de varsa değişen parça için 1 yıllık garanti veriyor. Üstelik ekipleri hem eğitimli ve deneyimli, hem de oldukça güler yüzlü ve anlayışlı.
Eğer siz de Buderus marka bir kombiye sahipseniz ve bakım yaptıracak, ya da arıza için servis çağıracaksanız, özel servisleri aramanız yararınıza olabilir. Google gibi arama motorlarına yazarak birçok özel servis bulabilirsiniz. WEB: http://www.buderus-servis.org