LG, geliştirdiği teknoloji ürünlerinin tamamında dayanıklılık ve enerji verimliliğini dikkate alır. LG’nin en çok tercih edilen teknoloji markalarından birisi olmasını sağlayan tüm özelliklerle beraber, İzmir’de en çok tercih edilen teknoloji markaları arasında yer alması da ön plandadır. LG televizyon modelleri aktif olarak kullanılıyor olduğu gibi aynı zamanda televizyonlarda farklı nedenlere bağlı olarak arıza yaşanabilmesi de söz konusudur.

LG Servisi olarak, LG teknoloji ürünlerinin tamamında kesintisiz olarak en iyi hizmeti alabilmeyi sağlamaktayız. Çalışmalarımızın her birini, televizyonlarda mevcut olan sorunlara özel olarak tamamlamaktayız. LG Servisi markamızla, LG teknolojileri odaklı olarak gerçekleştirdiğimiz servis hizmetimiz hem hızlı hem de kalitelidir. Televizyonlara en kısa sürede erişim sağlayabilme olanağını da beraberinde getiren çalışma anlayışımız sayesinde, TV keyfinizi kesintisiz olarak sürdürebilirsiniz.

İzmir’de yaşayan LG kullanıcıları için televizyonların yanı sıra çamaşır makinesi için de hizmet vermekteyiz. LG çamaşır makinelerinin tamamı için avantajlı tekliflere sahip özel teknik servis desteğine sahibiz. LG Servisi ekibimizde bulunan her personel, çamaşır makinesi çözümlerini en kaliteli şekilde sağlar. LG çamaşır makinelerinde meydana gelebilecek olan tüm teknik problemlerin profesyonel ellerde çözülmesini isteyen kullanıcılar için LG Servisi çalışmalarımızla her zaman öncü konumda bulunmaktayız. LG çamaşır makinelerinin sahip olduğu özellikleri muhafaza edebilmelerine yönelik sağladığımız hizmetlerin tamamında mükemmel sonuçlar elde edebilmenizde rol oynamaktayız.

İzmir LG Teknik Servisleri; www.servislg.com

Metin Saraç 0 23 9 Mayıs 2018