Mitsubishi Klima Servisi İstabul

Klimalar insanlara yaşam alanlarında büyük hizmet ve rahatlık veren makinelerden bir tanesidir. Bunaltıcı havalarda serinletici bir ortam sağlamanın dışında, hepimiz için sağlıklı bir alan sunmaktadır. Sadece büyük şehirlerde değil, birçok şehirde hava kirliliğinin varlığı reddedilemez bir durumdur. Haliyle evlerimizde bile temiz biraz nefes alış- verişi yapamamaktayız. Klimalar ise burada devreye girerek, içerideki pis havayı çekerek dışarıdan gelen havayı filtreler yardımıyla temizleyerek alana üflerler. Tabi ki %100 bir temiz hava kesinliği sunmaktadır demiyoruz ama havayı temizlemede etkisinin olduğu tartışılmaz bir gerçekliktir.

Teknik servisimiz sizlere daha iyi ve memnun edici bir hizmet sunmak için deneyimli ve eğitimli bir ekip ile çalışmaktadır. Firmamızda çalışan parlak, deneyimli, eğitimini tamamlamış genç çalışanlarımız; uzun süredir klima onarımı yapan, her arızanın kaynağını pratik şekilde tanımlayıp hızlı çözebilen usta mertebesinde çalışanlarla sizlere en sağlıklı hizmeti vermek için iş başındayız. Mitsubishi Klima Servis gibi yetkili bayilerin dışında, bizim gibi özel bayiler piyasada oldukça fazla rekabet halindedir. Klima tamiri üzerine verdiğimiz bu rekabette kendimizi oldukça üstlerde görmekteyiz. Müşterilerimiz ile içten, güzel yüzlü ve üsluplu bir iletişim, teknik servis çalışanlarımızın işlerini oldukça pratik bir şekilde yapması ve hızlı bir onarım süreci gerçekleştirmesi ile tercih edilme oranımız ve kalıcı müşteri potansiyelimiz gün geçtikçe artmaktadır.

Karşılaştığınız her arızada bize ulaşarak teknik destek talebinde bulunabilirsiniz. Onarım sürecinde her değiştirdiğim parça da 2 yıllık garanti vermekteyiz.

WEB ADRESİ: https://www.klimamerkez.com