Altus çamaşır makinesi bilindiği üzere çok eski zamanlardan beri Türkiye’nin bir numaralı firmasıdır. Koç Holding’in üretmekte olduğu Altus çamaşır makinesi, dayanıklılığı ve kalitesiyle rakiplerine fark atmaktadır. İlk üretim tarihi ne kadar eskilere dayansa da Altus, çamaşır makinelerinde değişen ve gelişen teknolojiyi takip etmektedir. Ve bu teknolojilerin üretiminde başarılı olmaktadır.

Altus, rakiplerine kıyasla ne kadar az bozulan çamaşır makinesi üretse de nihayetinde oda bir elektronik cihaz olduğu için bozulabilmektedir. Özellikle İstanbul’da yaşıyorsanız bozulan çamaşır makineleriniz için bir Altus servisi bulmanız çok güçtür. Böyle bir problemle karşılamamanız için tecrübeli ve kaliteli servis hizmeti veren bir teknik ekip bulmanız gerekmektedir.

Bu vizyonla yola çıkan İstanbul Altus Servisi konumunuz İstanbul’un hangi bölgesinde olursa olsun size en yakın teknik ekibini yönlendirerek en kısa sürede adresinize ulaşmaktadır. Altus çamaşır makinesinde uzman ve güvenilir teknik ekibine ulaşmak ise çok kolaydır. Bu teknik ekibe ulaşmak için 444 78 56 numaralı çağrı merkezini arayarak adresinizi verdiğinizde en kısa sürede akıllı çözüm önerileriyle teknik ekip adresinize ulaşmaktadır.

Geniş uzman kadrosu ve eğitimli çalışanlarıyla bütün sorunlarınızı mümkün olabilecek en kısa sürede çözmeye odaklı bir firmadır. Ayrıca yapılan her işlem için bir yıllık garanti verilmektedir. Bu garanti kapsamında yapılan işçilik ve eğer varsa değişen parçaları kapsamaktadır. Garanti kapsamındaki bir yıl içerisinde üründeki aynı arızada ücretsiz destek ve parça sağlanmaktadır.

Metin Saraç 0 28 18 Nisan 2018