Kategoriler
Webmaster

Paypal Nakit Kart

Merhaba arkadaşlar bugün paypal nakit kart hakkında küçük bir makale hazırlamak istedim aslını söylemek gerekirse sürekli sürekli bazı mağduriyetler olduğundan dolayı sizde aynı sıkıntıyı çekin istemediğimden dolayı bu makaleyi sizinle paylaşıp bir nevi bilgilendirmek istiyorum. Öncelikle bilmeyenler ve arama sonuçlarından sitemize erişenler için paypal nedir sorusuna  kısaca cevap verelim.

Paypal Nedir ?

Kredi kartınız üzerindeki limitle normal nakite çevirerek online ödeme işlemi yapmamız olayıdır. Aynı zamanda paypal üzerinde bulunanan bakiyelerinizle beraber sanal pos sisteminde paypal olan tüm sitelerden dilediğiniz gibi alışveriş yapabilirsiniz.

Paypal Nakit Kart ?

Türkiye Ekonomi Bankası ve MasterCard anlaşması olan hesap işlemini gören banka kartı,  ilk kullanım amacım içerisinde online işlemler üzerinden kazandığım parayı biriktirme fikriydi fakat genç olmanın verdiği hezimet ile birlikte içerisinde paranın durması pek mümkün olmadı, tabii bu işin diğer boyutu asıl sorun şu ki banka her işlem için 1 TL kesinti ücreti almakta,

Hangi işlemler için kesinti oluyor ? (Benim rastladıklarım)

-Paypal Hesabınızdan Para Aktarımında

-Atmden  Para  Çekerken

-Ay içerisinde kart ücreti

paypal-nakit-kart-ücretleri

 

Açıkcası her bir işleme ücret kesen bir sistem ama malumunuz bu işlerle uğraşan insanlar olarak sürekli kullanmak durumunda kaldığımız bir sistem, tüm işlemleri için ücret aldığından dolayı çok fazla tasvip etmediğim bir sistem.

Paypal Nakit Kart Para Aktarım

Paypal nakit karta para aktarım sistemi 3 şekilden oluşmak üzere kurulmuş henüz biri aktif olamamış olsa da seçenekler şu şekil de+

  • Paypal bakiyesi ile para yükleme
  • Kredi kartı ile para yükleme (pasif)
  • Atm ile para yükleme

Tüm bu işlemler içinde 1 Tl işlem ücreti %5 banka anlaşması ile komisyon ödemek zorundasınız.

Paypal Nakit  Kart – Paypal Bakiyesi Para  Aktarım Süresi

Paypal bakiyenizden paypal nakit kart hesabınıza para aktarım işlemi başlatıldığın da, 24 saat içerisinde aktif olması görünen bu miktar 27 – 30 saat sonra hesabınıza geçip işlenmektedir. Ayrıca sürekli benim gibi hatalar yapıp aylık boş yere içeride para bırakıp işlem ücreti ödemeyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir