Siemens Marka Tüm Ürünlerinizin Sorunlarında Yanınızdayız

Beyaz eşyalar belirli aralıklarla bozulan cihazlardır. Bu aralık her ne kadar sizin yaptırdığınız bakım, cihazın yıpranması ya da çalıştırdığınız performansa göre değişse de, değişmeyen şey mutlaka bozulacağıdır. Bu nedenle alacağınız beyaz eşyayı seçerken servis durumlarını da kontrol ederek seçmeniz gerekir. Eğer servis hizmeti yoksa, ya da niteliksizse, servis sayısı düşükse, o marka pek tercih edilmez.
Siemens sağlamlığı ve satış sonrası hizmeti ile kendisini ispatlamış bir markadır. Bu nedenle oldukça fazla tercih edilir. Son zamanlarda en fazla önem verilen kriterlerden bir diğeri de tasarımdır. Evin içerisinde ki görünüme ve uyuma çok önem veren kişiler, beyaz eşya seçerken bu senkronu bozmayacak ürünler tercih ederler. Siemens tasarım olarak oldukça şık duran ürünler ürettiği için bu konuda tercih edilen markalardan biri olmuştur.
Siememns’in rakiplerine göre bir diğer avantajı da yaygın teknik servis hizmetine sahip olmasıdır. Bugün hemen her yerde Siemens Servisi bulmanız mümkün. Siemen satışının yapıldığı her yerde, yasal olarak Siemens yetkili servis bulunması zorunludur. Satışının olmadığı yerlerde de servis açığını özel servisler kapatıyor. Özel servislerin de yetkili servislerden bir farkı yok. Aynı uzmanlıkla, daha kaliteli müşteri ilişkileri ile hizmet veriyorlar. Özel servislerin tek dezavantajı garantisi olan ürünlere garanti kapsamında bakamamasıdır. Bunun dışında başka bir dezavantajı yok. Bunun içinde yaptıkları her onarıma hem işçilik, hem de parça için 1 yıllık garanti veriyorlar. WEB ADRESİ: www.siemensservisler.com