TakaTuka.com, 2012 yılından bu zamana outdoor’dan klasik ayakkabıya, terlikten spor ayakkabıya, ilk adım ayakkabılarından bot modellerine kadar binlerce ayakkabı çeşidini tek bir platformdan sizlerle buluşturuyor. Dünyada ayakkabı modasına yön veren, Harley Davidson, CAT, Vans, Merrell, Skechers, Asics, Keen, Sperry Top-Sider, Crocs ve Stride Rite gibi markaları uygun fiyat avantajıyla ziyaretçilerine sunan TakaTuka.com, ayrıca müşteri odaklı hizmet anlayışıyla da sektöründe fark yaratan markalar arasında yer alıyor.

TakaTuka.com, bünyesinde barındırdığı Vans ve Sperry Top-Sider markalarıyla da dikkat çekiyor. Amerikan kaykay kültürünün mirasçısı olarak kabul edilen Vans, günümüzde modacıların dokunuşları ile her zevke hitap edecek, geniş bir model skalasıyla ayakkabı severlerin tarzlarını tamamlıyor. Sperry modelleri ise sahip olduğu esnek taban yapısı, bileği saran şık bağcık detayı, yüksek konforu ve şıklığı ile tekne ayakkabılarını gündelik yaşantımıza taşıyor. Online ayakkabı alışverişinin en zevkli halini sunan TakaTuka.com, basit kullanıcı ara yüzüyle ziyaretçilerinin, binlerce ayakkabı modeli arasından ihtiyacına uygun olanını kolaylıkla bulmasına olanak sağlıyor. TakaTuka.com, birçok plus üründe aynı gün kargo, 30 gün ücretsiz iade/değişim garantisi, sezon ürünlerinde ücretsiz kargo ve farklı ödeme seçenekleri gibi hizmetleri sizlere sunuyor. Ayrıca duyma ve konuşma engelli vatandaşlarımız için telefonda konuşma zorunluluğunu ortadan kaldıran online chat tabanlı “Canlı Destek” hattı ile ziyaretçilerin, mesai saatleri içerisinde merak ettiği tüm konularla ilgili canlı olarak anında bilgi almalarına olanak sağlıyor. TakaTuka.com, ziyaretçilerinin güvenli ve kolay alışveriş yapılabilmesi için teknolojik alt yapısı gelişen teknolojiyle birlikte sürekli yenilemeye devam ediyor.

Sosyal medyayı da oldukça etkin kullanan, TakaTuka.com, müşterileriyle her platformda etkin iletişim olanaklarını kullanıyor. Düzenlediği kampanya ve etkinlikleri Facebook, Twitter, Pinterest ve Instagram kanallarıyla da müşterilerine duyuruyor.

 

TakaTuka Ana Sayfa

Metin Saraç 2 91 19 Şubat 2015