Japon dünya devi markalardan biri olan Toshiba, televizyon teknolojisine getirdiği yeniliklerle beraber adından sıklıkla söz ettirmeyi başarıyor. Geçmişten günümüze kadar kullanıcılar için sunduğu televizyonlarda özgün bir teknolojiyi sunuyor olması sayesinde beğenilerek tercih edilen markalardan biri olan Toshiba, kaliteli ve uzun kullanım ömrüne sahip olan modelleriyle ön planda yer alıyor. Yeni nesil televizyon modelleri arasında; HD modellerinden 4K modellerine kadar geniş yelpazede televizyonları sunuyor olmasıyla beraber standartları da üst düzey noktaya taşımayı başarıyor.
Dünya çapında gördüğü ilgi kadar Türkiye’de de gördüğü ilgiyle beraber Toshiba markalı ürünlerin satın alma oranlarında yüksek bir ivme bulunuyor. Toshiba Servis olarak İstanbul’da yoğun olarak gerçekleştirdiğimiz aralıksız hizmetle beraber Toshiba televizyonlarınızın sorunlarına çözüm getiriyoruz.
Toshiba Servis Hizmetini Bulunduğunuz Bölgede Alın
Her Toshiba televizyon modeline yönelik olarak doğru bir şekilde işlem yapabilen Toshiba Servis markası olarak, dünya standartlarında bir servis çözümünü getiriyoruz. Televizyonlar, günlük hayatın değişilmez parçaları olarak öne çıkıyor olmaları itibariyle günümüzde her evde aktif olarak kullanılıyorlar.
Toshiba televizyonlarda sorun ortaya çıkması demek, kullanılamayan televizyonlar anlamına geleceğinden dolayı Toshiba Servis olarak İstanbul’da bulunan kullanıcıların sahip oldukları televizyon sorunlarına etkili şekilde müdahale gerçekleştiriyoruz. Hangi arızaların televizyonlarda olabileceğinin farkında olan firmamızda bulunan yetkin ve bilgili personellerimizle beraber teknolojik çözüm üretme konusunda beklentilerinize cevap vermeyi biliyoruz. İstanbul’da Toshiba Servis ihtiyacınız olduğu her an yanınızdayız.

Metin Saraç 0 32 23 Mart 2018