Ultrasurf 15.04 sürümü full indir

Bazen dosya indirmek için bazen farklı bilgiler elde etmek için çeşitli sitelere giriş yapıyoruz fakat kimi zaman bu sayfalar yasaklı siteler kapsamına girmiş ve erişime kapanmış oluyor. Malesef böyle olunca bizde sitelere erişimde ve bilgiye ulaşmakta zorluk çekiyoruz.

Peki bu sorunu halletmenin bir çözümü yok mu? Dediğinizi duyar gibiyiz. Tabiki de bu sorunu aşmanın bir kolayı var üstelik öyle yapılması gereken işlemler uzun ve zor değil.

 

Ultrasurf 15.04

Ultrasurf 15.04 güncellemesi ile sizlerde istediğiniz yasaklı sitelere giriş yapabilir ve istediğiniz bilgiye ulaşabilirsiniz. Ultrasurf programı Çin’de ortaya çıkmış ve daha sonra tüm dünyada bu tarz engelleri aşmak için kullanılmaya başlanmıştır.

 

ultrasurf-indir

Programın boyutu 2MB civarında olduğu için indirme ve kurulumu oldukça hızlı gerçekleşiyor. Bu sayede hem internet kotanızdan yemiyorsunuz hemde işelmini daha hızlı halletmiş oluyorsunuz.

Ultrasurf İndir

Ultrasurf İndir dediğimizde program masaüstünüzde hazır bir şekilde kurulum yapmanız için sizleri bekliyor. Tek yapmanız gereken kurulum dosyasına çift tıklayarak kurulum işlemleri başlatmak. Programı kurduktan sonra internet tarayıcınızı kapatıp açarsanız ultrasurf’un daha doğru çalışmasına yardımcı olursunuz bu sayede sizde istediğiniz sitelerde dolanabilirsiniz.

 

Unutmadan sizlere şunu belirtelim program tamamen ücretsizdir, hiçbir bedel ödemeden programı gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Sitemizde program ve uygulamaları yüklerken güvenlik testleri yapıldığı için bilgisayarına zarar vermeyecek şekilde indirme işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Ayrıca program indirme işlemleri için https://www.superuygulama.com/ sitemizi tercih ettiğinizden dolayı teşekkür ederiz.