Ümraniye Thomas Servisi 7/24 Sizinle

Ev temizliği dendiğinde kadınlarımız için belki de en önemlisi zemin temizliğidir. Uçuşan tozların zemine yapışması sonucunda, yerlerde istenmeyen birçok birikinti oluşabilir. Güçlü çekişe sahip, kaliteli ürünleriyle Thomas elektrikli süpürgeleri uzun yıllardır hanımlarımızın tercihleri arasında ilk sıradadır. Elektrik süpürgesinden başka küçük ev aletleri gibi birçok ürün grubu Thomas bünyesinde yer almaktadır. Thomas ürünleri yıllara meydan okuyabilen, dayanıklı ürünler olsalar da zaman içerisinde kullanıma bağlı olarak Thomas Servis hizmeti ihtiyacı oluşabilir. Bu aşamada devreye giren İstanbul Thomas Servisleri alacağınız hizmetle elektrik süpürgeniz ve tüm Thomas ürünleriniz güven içerisinde tamir edilecektir.

Thomas Servis Ümraniye hizmetimiz; konusunda deneyimli personellerle sunduğumuz, Thomas son teknoloji ürünlerinde bilgili bir ekiple gerçekleştirilmektedir. Firmamızı aradığınız anda kısa bir süre içerisinde adresinize ulaşan ekiplerimiz, ürünün arızasını tespit ederek alternatifli çözüm önerilerini sunacaktır. Sizin onay verdiğiniz biçimde cihazınız tamir edilecek ve en kısa sürede teslimatı sağlanacaktır. Thomas servis hizmetimizde değiştirdiğimiz her parça için 1 yıl garanti sunuyoruz. Bu sayede uzun bir süre boyunca arızalanmadan ürününüzü kullanabilmenizi sağlıyoruz. Yeni çıkan tüm Thomas ürünleriyle ilgili detaylı bir eğitimden geçen ekibimiz, en hızlı ve en titiz şekilde tamirat işlemlerinizi gerçekleştirmektedir.

Müşteri hizmetlerimize 7 gün 24 saat boyunca ulaşarak arıza kaydınızı yapabilir, Thomas servis hizmetimiz hakkında kafanızdaki soruları sorabilirsiniz. Firmamıza 444 78 56 numaralı telefondan ya da https://www.thoservis.com web adresinden ulaşabilirsiniz.