WCX nedir ? WCX Para Birimi ?

Merhaba arkadaşlar öncelikle, bu konunun bir tanıtım veya herhangi bir işletmenin bilgisin de yazdığım bir başlık olmadığını bildirmek isterim. Asıl amacım WCX para birimini tanıtmak sonrasında ise, bu konuda istekli olan arkadaşları vereceğim bir referans adresiyle beraber sisteme dahil etmek, tabii ki herhangi bir zorlama olmaksızın sizin inisiyatifinizde. Her neyse kafaları karıştırmadan konuya döneyim.

WCX Nedir ?

WCX sanal bir para birimi olup, piyasada bulunan diğer sanal birimlerine benzemektedir. Sanal para nedir soracak olursak; hepimiz bitcoin ve türevi birimleri duymuşuzdur, buda onun gibi bir birim. İnternet üzerinden altın , dolar, euro gibi değerlendiği gibi yatırımcıların kendisini çekmesiyle de değerinin düşebileceğini bildiğimiz bir para birimi normal paraya göre tek fark elimizde olmaması, bir çok işlemi internet üzerinden yaparken var olan bu sanal paralarımızı kullanabiliyoruz. Aynı zamanda piyasada var olan bu birimleri birbiri içinde çevirip, Türk lirasına en karlı yatırım olarak geçirebiliyoruz. Yıllar öncesinde bitcoin’in çıkışından bu yana 1800 katın çok daha üzerinde değerlendiğini bildiğim içim, bugün bu yeni para birimine bir miktar yatırım gerçekleştirerek ileriye yönelik bir umut değerlenmesiyle sizlere de anlatmak istiyorum.

Neden WCX’i Tercih Etmeliyiz ?

Bu sorunun cevabı kişiden kişiye değişmekle beraber ben yatırımcıları baz alarak WCX’i tercih ettim. Yatırımcıları arasında APPLE çalışanları , ibm , deutsche bank gibi yatırımcıların olması cezbetmiş olsa gerek ki, yeni teknolojiyle birlikte mobil cihazlarda da yerini alacağı söyleniyor (2018 Ocak). Ne kadar kazandırır ne kadar ilerler ne kadar büyür bilinmez ama LTC gibi birimlerin bu süreçte BTC’ye göre yeni olması baz alanırsa, oldukça etki olacağını düşünüyorum.

WCX Para Birimi Kayıt Olma ?

Bu para birimine 31 Ekim 2017 Tarihinden önce kayıt olup sanal paralarınız ile alışveriş yapmanız halinde ön satışta %3 – %40 arası bonus getirmekte. Bonuslar büyüdükçe yatırımda yükselmekte olup her birimiz bu rakamları ödeyemeyebiliriz, fakat alabileceğiniz kadarını alıp kendinize bir ortaklık sağlayabilirsiniz. Planlanana göre 1000$ bir sene içindeki değişimi yaklaşık olarak $600 dolar olacakmış ki, ilk sene için ideal bir rakam olduğunu düşünüyorum. Aynı zamanda 2018 Haziranına kadar tüm ara parametreler hazırlanmış olacak deniliyor. Buraya yatırıp 1.5 sene sonra az değerlenirse parayı çekerim gibi düşüncelere kapılmaktansa belli bir süre bekleyip çok daha yüksek rakamları geri çekebilirsiniz. Tabii bunu zaman gösterecektir. Ayrıca hazırlık aşamasında, referans ile kayıt veren kullanıcılara 5$ gibi bir geri bildirimde bulunuyor sistem; ben referans Adresimi aşağıda paylaşacağım şayet benim adıma kayıt olan tüm misafirlere şimdiden teşekkür ederim. Umarım gelecek yatırımlarımız için bir ilham kaynağı olur ve hepimizin cebinde düşündüğümüzden çok para olur.  Söyleyeceklerim şimdilik bu kadar. İlerleyen zamanlarda konu rehavet görüp WCX daha da değerlenir ise konuyu muhakkak güncel tutup piyasaya ilişkin değerlerini burada yayınlıyor olacağım hepimize bol şans bol kazançlar

Referans URL